Disney Plus apparaten

Aanbod Disney+

Het aanbod van Disney+ in Nederland is zeer uitgebreid. Door het grote imperium dat Disney heeft weten te bouwen en diverse takken aan te kopen, is er een oneindige mogelijkheid qua films, series en documentaires. In eerste instantie is het aanbod onderverdeeld in vijf takken: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geograpic.

Een eeuw aan Disney-films

Het aanbod van Disney+ is bij de lancering al zeer uitgebreid. De oudste titels gaan zowat een eeuw terug, met ultieme klassiekers zoals Stoomboot Willie en Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen. Zo wordt een ware reis door de tijd gemaakt met Pinokkio, Fantasia, Alice in Wonderland, 101 Dalmatiërs, de Aristokatten en Heksen & Bezemstelen om langzaam richting deze eeuw te komen met DuckTales, Belle en het Beest, Alladin, De Kleine Zeemeermin en de Lion King.

Pixar, Star Wars en Marvel

In de afgelopen decennia heeft Disney heel wat aankopen gedaan, waardoor heel veel secties onder Disney vallen. Dat is bijvoorbeeld het geval voor Pixar, dat sinds de doorbraak van Toy Story niet meer weg te denken valt. Alle animatiefilms zijn te zien in het aanbod van Disney+. Star Wars maakt inmiddels ook onderdeel uit van de Disney-familie, waardoor alle films te zien zijn. En de complete catalogus van Marvel is tegenwoordig ook onderdeel van Disney. Tenslotte zijn er door middel van het aanbod van National Geographic ook heel wat documentaires beschikbaar.

Nieuwe films en vooral series

Zo is bij de start van DisneyPlus gelijk een rijk gevuld archief beschikbaar en is het aanbod al om te smullen. Vanaf de grote lancering op 12 november 2019 brengt Disney ook nieuwe films en met name series naar het aanbod van Disney+.

Volledige aanbod Disney+ in Nederland

TitelGenreJaarIMDbDatum
Fish Hooks (3 seizoenen)Komedie20144.62020-04-04
Star Wars: Het Verzet (2 seizoenen)Actie20184.92020-04-04
Shop Class (S01E06)Reality2020-2020-04-03
Fairy Tales Weddings (1 seizoen + S02E08)Docu20187.12020-04-03
Een Dag Bij Disney (Shorts) (S01E18)Docu20197.22020-04-03
Star Wars: The Clone Wars (6 seizoenen + S07E07)Animatie20208.12020-04-03
Be Our Chef (S01E02)Reality2020-2020-04-03
PenguinsDocu20196.92020-04-03
Avonturen van een DolfijnDocu2018-2020-04-03
Duiken met DolfijnenDocu2020-2020-04-03
Penguins: Life on the EdgeDocu2020-2020-04-03
ElephantDocu2020-2020-04-03
In the Footsteps of ElephantDocu2020-2020-04-03
Donald Duck: All in a NutshellFamilie1949-2020-04-03
Donald's Dog LaundryFamilie1940-2020-04-03
Goofy: Double DribbleFamilie1946-2020-04-03
Pluto's PartyFamilie1952-2020-04-03
Lambert, de slaapachtige leeuwFamilie1952-2020-04-03
One Man BandFamilie20057.72020-04-01
Chip ’n Dale’s Nutty Tales (1 seizoen)Komedie20176.72020-04-01
Project TSci-Fi20156.42020-03-31
Disney Insider (S01E02)Docu2020-2020-03-27
Agents of S.H.I.E.L.D. (6 seizoenen)Actie20137.52020-03-20
Diary of a Future President (1 seizoen)Familie20206.92020-03-20
Marvel's Hero Project (1 seizoen)Familie20196.32020-03-20
Summer Camp (3 seizoenen)Komedie20155.42020-03-20
Sofia het Prinsesje (3 seizoenen)Kinderen20136.92020-03-20
Frozen IIAvontuur20197.02020-03-17
StargirlDrama2020-2020-03-13
Marvel Future Avengers (1 seizoen)Animatie20176.22020-03-10
The SandlotSport19937.82020-03-07
The Sandlot 2Sport20054.52020-03-07
Snoopy & Charlie Brown: De Peanuts FilmFamilie20157.12020-03-04
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesFamilie20116.52020-03-04
Cheaper by the Dozen 2Avontuur20055.52020-03-04
Miraculous: Verhalen over Ladybug & Cat (2 seizoenen)Kinderen20157.82020-02-29
The Lion King (2019)Drama20196.92020-02-23
Cheaper by the DozenFamilie20037.02020-02-15
Because of Winn-DixieDrama20056.32020-02-15
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianFamilie20096.02020-02-15
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamilie20105.92020-02-14
Mrs. DoubtfireDrama19937.02020-02-14
Sydney to the Max (1 seizoen)Familie20196.02020-02-08
Big City Greens (1 seizoen)Animatie20186.62020-02-08
Timmy Fiasco: PrivédetectiveKomedie20206.22020-02-07
Mickey Mouse Roadster Racers (2 seizoenen)Kinderen20176.22020-02-06
Wild Russia (1 seizoen)Docu2018-2020-02-06
America’s National Parks (1 seizoen)Docu20158.52020-02-06
Toy Story 4Familie20197.92020-02-02
Before the FloodDocu20168.32020-02-02
Lamp LifeAnimatie20206.82020-01-31
Short Circuit: Experimental FilmsFamilie2020-2020-01-26
Pick of the Litter (1 seizoen)Familie20197.62020-01-24
Encore! (1 seizoen)Reality20197.32020-01-24
The World According To Jeff Goldblum (1 seizoen)Docu20198.02020-01-24
High School Musical: De Serie Sing-Along (1 seizoen)Muziek2019-2020-01-19
The Lodge (2 seizoenen)Drama20165.92020-01-16
Randy Cunningham - Ninja op School (2 seizoenen)Komedie20126.72020-01-16
Continent 7: Antarctica (1 seizoen)Docu20167.62020-01-16
DestinoAnimatie20037.82020-01-11
LoopAnimatie20207.72020-01-11
High School Musical: The Musical - De Serie (1 seizoen)Muziek20196.92020-01-10
Vorkie stelt een vraag (S01E10)Familie20196.92020-01-10
Familie Zondagen (1 seizoen)Familie20196.12020-01-10
Austin & Ally (4 seizoenen)Komedie20115.92020-01-02
The Prince and the PauperFamilie19907.12020-01-02
Tijdreiziger TakelKinderen2012-2020-01-02
The Proud Family (1 seizoen)Komedie20016.32020-01-02
The Ugly DucklingFamilie1939-2020-01-02
El TakeldorKinderen2008-2020-01-02
Ongeïdentificeerde Vliegende TakelKinderen2010-2020-01-02
The Super Hero Squad Show (2 seizoenen)Animatie2009-2020-01-02
Tokyo TakelKinderen2008-2020-01-02
Reddingsteam TakelKinderen2010-2020-01-02
Takel op de MaanKinderen2010-2020-01-02
Year Million (1 seizoen)Docu20167.52020-01-02
X-MenActie20007.42020-01-01
X-Men: The Last StandActie20066.72020-01-01
X-Men 2Actie20037.42020-01-01
X-Men: First ClassActie20117.72020-01-01
X-Men Origins: WolverineActie20096.62020-01-01
Ice AgeAnimatie20027.52020-01-01
Ice Age: The MeltdownAnimatie20066.82020-01-01
Ice Age: Dawn of the DinosaursAnimatie20096.92020-01-01
Ice Age: Continental DriftAnimatie20126.62020-01-01
Ice Age: Collision CourseAnimatie20165.72020-01-01
Hulk: Where Monsters DwellAnimatie20165.42020-01-01
Iron Man and Captain America: Heroes UnitedAnimatie20145.52020-01-01
Marvel 75 Jaar: Van Pulp tot PopDocu20147.42020-01-01
Dr. Dolittle 2Familie20014.72020-01-01
Rode StaartenDrama20125.92020-01-01
Hannah Montana: The MovieMuziek20094.42019-12-31
AladdinFamilie20197.02019-12-29
Star Wars: The Mandalorian (1 seizoen)Sci-fi20199.02019-12-27
Super RhinoFamilie20096.32019-12-21
RatatouilleFamilie20078.02019-12-21
George uit de JungleKomedie19975.42019-12-21
The Lone RangerActie20136.42019-12-21
Piratenplaneet: De Schat van Kapitein FlintActie20027.22019-12-21
TogoAvontuur20198.12019-12-20
Keizer KuzcoFamilie20007.32019-12-19
Fantastic 4: Rise of the Silver SurferSci-Fi20075.62019-12-16
Disney's Imagineers (S01E06)Docu20199.22019-12-13
Frozen FeverAnimatie20156.92019-12-12
Pixar Komt Tot Leven (S01E02)Reality20196.82019-12-06
Kingdom of the White Wolf (1 seizoen)Docu20198.12019-12-04
Een Dag bij DisneyDocu20197.22019-12-03
Marvel’s Spider-Man (2 seizoenen)Actie20166.12019-12-02
Supercar Megabuild (2 seizoenen)Reality2015-2019-12-02
Kenny Knuffelmonster (2 seizoenen)Kids20125.12019-12-02
Knorretjes Grote FilmAvontuur20036.12019-12-01
De Prinses en de KikkerFamilie20097.12019-12-01
GarfieldFamilie20045.02019-12-01
Star vs de Kracht van het Kwaad (4 seizoenen)Komedie20148.12019-12-01
Miles van Morgen (2 seizoenen)Actie20146.82019-12-01
Just Like Me! (2 seizoenen)Reality2015-2019-12-01
Sheriff Callie’s Wilde WestenAnimatie2013-2019-12-01
De Kleine Zeemeermin LiveMuziek2019-2019-11-28
Home AloneFamilie19907.62019-11-25
Home Alone 2Familie1992-2019-11-25
Home Alone 3Familie19974.42019-11-25
TarzanAvontuur19997.32019-11-15
AvatarSci-fi20097.92019-11-12
Avengers: EndgameActie20198.52019-11-12
NoëlleFamilie2019-2019-11-12
Lady en de VagebondFamilie2019-2019-11-12
The Simpsons (30 seizoenen)Komedie20188.72019-11-12
Diary of a Wimpy KidFamilie20106.22019-11-12
The Wizards Return: Alex vs. AlexKomedie20136.52019-11-12
Diep in de Zee: Een kort Descendants VerhaalFantasie2018-2019-11-12
Dr. DolittleFamilie19985.42019-11-12
Double TeamedSport20026.12019-11-12
FlickaAvontuur20066.12019-11-12
Garfield 2: A Tale of Two KittiesFamilie20065.02019-11-12
Get A ClueKomedie20025.12019-11-12
GusFamilie19765.92019-11-12
Ice Age: A Mammoth ChristmasFamilie20116.52019-11-12
Ice Age: Het Mysterie van de EierenFamilie2016-2019-11-12
Journey to the Center of the EarthSci-fi1959-2019-11-12
McFarland, USASport20157.42019-11-12
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92019-11-12
Miracle on 34th StreetFamilie19946.52019-11-12
Never Been KissedRomantiek19996.02019-11-12
Poeh's Lollifanten FilmAvontuur20056.42019-11-12
De Reddertjes in KangoeroelandFamilie1990-2019-11-12
Rookie of the YearFamilie19936.02019-11-12
The Simpsons Movie Animatie20077.32019-11-12
The Sound of MusicBio19658.02019-11-12
Stepsister from Planet WeirdKomedie20006.02019-11-12
DuimelijntjeFantasie19942019-11-12
Teigetjes FilmAvontuur20006.32019-11-12
De WildeFamilie20065.32019-11-12
Big City Greens ShortsAnimatie20186.52019-11-12
De Speelgoeddokter (4 seizoenen)Kinderen2015-2019-11-12
Jake en de Nooitgedachtland Piraten (1 seizoen)Fantasie2010-2019-11-12
Disney Junior Music - Kinderliedjes (2 seizoenen)Muziek2018-2019-11-12
K.C. Undercover (3 seizoenen)Komedie20166.02019-11-12
Lab Rats (4 seizoenen)Avontuur20146.62019-11-12
Lab Rats: Elite Force (1 seizoen)Avontuur20156.42019-11-12
De Legende van de Drie Caballeros (1 seizoen)Komedie2017-2019-11-12
Milo Murphy's Wet (2 seizoenen)Komedie20187.52019-11-12
Take Two met Phineas en Ferb (1 seizoen)Kinderen20106.52019-11-12
Rapunzel: De Serie (2 seizoenen)Komedie20177.62019-11-12
Rapunzel: De Serie Short Cuts (1 seizoen)Komedie2016-2019-11-12
De Leeuwenwacht (2 seizoenen)Komedie2016-2019-11-12
Gummi Beren (6 seizoenen)Fantasie19907.52019-11-12
Quack Pack (1 seizoen)Komedie19966.82019-11-12
Recess (3 seizoenen)Komedie19997.82019-11-12
Goofclub (1 seizoen)Komedie1992-2019-11-12
Hostile Planet (1 seizoen)Docu20188.22019-11-12
The Lion King's Timon & Pumba (3 seizoenen)Komedie19987.12019-11-12
So Weird (1 seizoen)Sci-fi19998.52019-11-12
FloatFamilie20197.42019-11-12
KitbullFamilie20198.02019-11-12
Smash and GrabSci-fi2019-2019-11-12
PurlFamilie20196.42019-11-12
Captain MarvelActie20197.02019-11-04
DumboAvontuur20196.32019-11-04
BraveFantasie20127.12019-11-01
VaianaFamilie20167.62019-09-12
Avengers: United They Stand (1 seizoen)Animatie19995.52019-09-12
Boy Meets World (7 seizoenen)Komedie19938.12019-09-12
Brain Games (5 seizoenen)Docu20118.32019-09-12
Chip 'n Dale: Rescue Rangers (1 seizoen)Kinderen19897.62019-09-12
Darkwing Duck (2 seizoenen)Kinderen19917.62019-09-12
Andi Mack (2 seizoenen)Familie20177.32019-09-12
Big Hero 6 De Serie (1 seizoen)Kinderen20177.12019-09-12
DuckTales (1 seizoen)Kinderen20178.22019-09-12
Elena van Avalor (1 seizoen)Kinderen20166.42019-09-12
Girl Meets World (3 seizoenen)Komedie20147.22019-09-12
Good Luck Charlie (4 seizoenen)Familie20107.02019-09-12
Gravity Falls (2 seizoenen)Animatie20128.92019-09-12
Hannah Montana (4 seizoenen)Komedie20065.02019-09-12
Jessie (4 seizoenen)Familie20115.92019-09-12
Liv and Maddie (4 seizoenen)Familie20136.32019-09-12
Mickey Mouse (5 seizoenen)Animatie20138.12019-09-12
Mickey Mouse Clubhuis (5 seizoenen)Kinderen20065.72019-09-12
Minnie's Strikken Toons (3 seizoenen)Kinderen20112019-09-12
Muppet Babies (1 seizoen)Kinderen20197.02019-09-12
Phineas en Ferb (4 seizoenen)Komedie20087.92019-09-12
Puppy Vriendjes (1 seizoenen)Kinderen20177.12019-09-12
Raven's Home (2 seizoenen)Familie20177.42019-09-12
The Suite Life on Deck (3 seizoenen)Komedie20086.32019-09-12
Tron: Uprising (1 seizoen)Animatie20128.22019-09-12
Vampirina (1 seizoen)Kinderen20176.92019-09-12
Wizards of Waverly Place (4 seizoenen)Familie20076.82019-09-12
Disney's DuckTales (3 seizoenen)Kinderen19878.12019-09-12
Kim Possible (4 seizoenen)Kinderen20027.22019-09-12
Lilo & Stitch (2 seizoenen)Kinderen20036.72019-09-12
Mighty Ducks The Animated Series (1 seizoenen)Kinderen19966.42019-09-12
De Kleine Zeemeermin (2 seizoenen)Kinderen19926.82019-09-12
Dr. K's Exotic Animal E.R. (6 seizoenen)Reality20147.92019-09-12
Dr. Oakley Yukon Vet (6 seizoenen)Reality20148.22019-09-12
Drain the Oceans (1 seizoen)Docu20187.62019-09-12
Fantastic Four (1 seizoen)Familie19943.82019-09-12
Fantastic Four World's Greatest Heroes (1 seizoen)Kinderen20066.82019-09-12
Gargoyles (3 seizoenen)Animatie19948.12019-09-12
Great Migrations (1 seizoen)Docu20108.12019-09-12
Hulk and the Agents of Smash (2 seizoenen)Kinderen20136.12019-09-12
The Incredible Dr. Pol (8 seizoenen)Reality20118.72019-09-12
Iron Man (1 seizoen)Kinderen19946.72019-09-12
Frozen Magie van het Noorderlicht (1 seizoen)Kinderen20165.72019-09-12
LEGO Star Wars: All-Stars (1 seizoen)Kinderen20186.52019-09-12
LEGO Star Wars: All-Stars Shorts (1 seizoen)Kinderen2018-2019-09-12
LEGO Star Wars: Een Droïde Leven (1 seizoen)Kinderen20157.52019-09-12
LEGO Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters (2 seizoenen)Kinderen20167.52019-09-12
LEGO Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters Shorts (2 seizoenen)Kinderen2017-2019-09-12
LEGO Star Wars: De Opkomst van het Verzet (1 seizoen)Kinderen20165.82019-09-12
Lost Treasures of the Maya (1 seizoen)Docu20196.62019-09-12
Spider-Man (1 seizoen)Kinderen19948.32019-09-12
The Incredible Hulk (1 seizoen)Kinderen19966.82019-09-12
X-Men (5 seizoenen)Kinderen19928.42019-09-12
Rising Initation (1 seizoen)Kinderen20185.02019-09-12
Superheld Avonturen (1 seizoenen)Kinderen20176.02019-09-12
Ultimate Spider-Man (4 seizoenen)Kinderen20127.12019-09-12
Agent Carter (2 seizoenen)Actie20157.92019-09-12
Ant-Man Shorts (1 seizoen)Kinderen2017-2019-09-12
Avengers Assemble (5 seizoenen)Kinderen20137.02019-09-12
Avengers Verborgen Oorlogen (1 seizoenen)Kinderen2017-2019-09-12
Guardians of the Galaxy (2 seizoenen)Kinderen20157.42019-09-12
Guardians of the Galaxy Shorts (2 seizoenen)Kinderen2015-2019-09-12
Inhumans (1 seizoenen)Actie20175.02019-09-12
Rocket & Groot (1 seizoen)Kinderen20177.02019-09-12
Runaways (1 seizoen)Actie20177.12019-09-12
Spider-Man Shorts (1 seizoen)Kinderen2017-2019-09-12
The Muppets (1 seizoen)Kinderen20157.42019-09-12
De Nieuwe Avonturen van Winnie de Poeh (4 seizoenen)Kinderen19887.62019-09-12
One Strange Rock (1 seizoen)Docu20188.92019-09-12
Origins: The Journey of Humankind (1 seizoen)Docu20178.72019-09-12
PJ Masks: Pyjama Helden (2 seizoenen)Kinderen20155.72019-09-12
Rocky Mountain Animal Rescue (1 seizoen)Reality20187.92019-09-12
Silver Surfer (1 seizoen)Kinderen19987.12019-09-12
Spider-Man (1 seizoen)Kinderen19817.22019-09-12
Spider-Man and his Amazing Friends (1 seizoen)Kinderen19817.22019-09-12
Spider-Man Unlimited (1 seizoen)Kinderen19996.42019-09-12
Spider-Woman (1 seizoen)Kinderen19795.72019-09-12
Star Wars: De Krachten van het Lot (2 seizoenen)Kinderen20175.02019-09-12
Star Wars: Rebels (4 seizoenen)Kinderen20148.02019-09-12
Star Wars: Rebellen Shorts (1 seizoen)Kinderen2014-2019-09-12
Star Wars: Het Verzet (1 seizoen)Kinderen20184.92019-09-12
Star Wars: Blips (1 seizoen)Kinderen20176.22019-09-12
Het Hotelleven van Zack en Cody (3 seizoenen)Kinderen20056.42019-09-12
That's So Raven (4 seizoenen)Familie20036.52019-09-12
Violetta (1 seizoen)Familie20125.22019-09-12
10 Things I Hate About YouKomedie19997.32019-09-12
101 Echte DalmatiërsFamilie19965.72019-09-12
101 DalmatiërsFamilie19617.22019-09-12
102 Echte DalmatiërsFamilie20004.92019-09-12
12 Dates of ChristmasRomance20116.32019-09-12
20.000 Mijlen onder de ZeeAvontuur19547.22019-09-12
The Absent-Minded ProfessorKomedie19616.82019-09-12
Adventures in BabysittingKomedie19876.92019-09-12
The Adventures of Bullwhip GriffinWestern19676.62019-09-12
The Adventures of Huck FinnFamilie19936.22019-09-12
De avonturen van Ichabod en Meneer PadAnimatie19497.02019-09-12
African CatsDocu20117.62019-09-12
The African LionDocu19557.32019-09-12
AladdinAnimatie19928.02019-09-12
Aladdin en de DievenkoningKinderen19966.42019-09-12
Alexander and the Terribble, Horrible, No Good, Very Bad DayFamilie20146.22019-09-12
Alice in WonderlandKinderen19517.42019-09-12
Alice in WonderlandFamilie20106.42019-09-12
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.22019-09-12
Aliens of the DeepDocu20056.42019-09-12
Alley Cats StrikeFamilie20006.22019-09-12
Almost AngelsFamilie19626.82019-09-12
America's Heart & SoulDocu20045.02019-09-12
AmyDrama19816.62019-09-12
AnnieFamilie19996.72019-09-12
Ant-ManActie20157.32019-09-12
Ant-Man and the WaspActie20187.12019-09-12
Apollo: Missions to the MoonDocu20197.72019-09-12
The Apple Dumpling Gang Rides AgainWestern19796.12019-09-12
The Apple Dumpling GangWestern19756.52019-09-12
De AristokattenKinderen19707.12019-09-12
Atlantis RisingDocu20176.72019-09-12
Atlantis Milo's AvontuurKinderen20035.12019-09-12
Atlantis De Verzonken StadKinderen20016.92019-09-12
Avengers Infinity WarActie20188.52019-09-12
Babes in ToylandFamilie19606.32019-09-12
BambiKinderen19427.32019-09-12
Bambi IIKinderen20066.12019-09-12
BearsDocu20147.42019-09-12
The Bears and IDrama19746.12019-09-12
Belle en het BeestFamilie19918.02019-09-12
Beauty and the BeastRomance20177.22019-09-12
Belle en het Beest: Een Betoverend KerstfeestKinderen19976.12019-09-12
Heksen en BezemstelenFamilie19717.12019-09-12
Bedtimes StoriesKomedie20086.02019-09-12
Belle en het Beest: Belle's Wonderlijke VerhalenKinderen19985.42019-09-12
Benji the HuntedFamilie19876.32019-09-12
Beverly Hills ChichuahuaFamilie20083.82019-09-12
Beverly Hills Chichuahua 2Familie20114.22019-09-12
Beverly Hills Chichuahua 3Familie20124.42019-09-12
Big BusinessKomedie19886.42019-09-12
The Big GreenFamilie19955.62019-09-12
Big Hero 6 Familie20147.82019-09-12
The Biscuit EaterFamilie19725.72019-09-12
Bizarre DinosaursDocu20096.92019-09-12
Taran en de ToverketelKinderen19856.42019-09-12
The Black HoleSci-Fi19796.02019-09-12
Black PantherActie20187.32019-09-12
Blackbeard's GhostKomedie19686.92019-09-12
Blank ChequeFamilie19945.32019-09-12
BoltFamilie20086.82019-09-12
Born in ChinaDocu20167.22019-09-12
The Boys: The Sherman Brothers' StoryDocu20097.82019-09-12
Het Dappere Broodroostertje gaat naar MarsKinderen19976.32019-09-12
Het Dappere Broodroostertje Redder in NoodKinderen19877.32019-09-12
Breaking 2Docu2017-2019-09-12
Brink!Familie19987.12019-09-12
Brother BearKinderen20036.82019-09-12
Brother Bear 2Kinderen20066.22019-09-12
Buffalo DreamsFamilie20055.82019-09-12
Een LuizenlevenKinderen19987.22019-09-12
Cadet KellyKomedie20025.52019-09-12
Camp NowhereFamilie19946.12019-09-12
Can of WormsFamilie19995.12019-09-12
CandleshoeFamilie19776.82019-09-12
Captain America: Civil WarActie20167.82019-09-12
Captain America: The First AvengerActie20116.92019-09-12
Captain America: The Winter SoldierActie20147.72019-09-12
CarsKinderen20067.12019-09-12
Cars 2Kinderen20116.12019-09-12
Cars 3Kinderen20176.72019-09-12
CasebustersDrama1986-2019-09-12
The Castaway CowboyWestern19745.92019-09-12
The Cat from Outer SpaceFamilie19786.12019-09-12
CheetahFamilie19896.02019-09-12
The Cheetah Girls 2Komedie20064.92019-09-12
The Cheetah Girls Komedie20034.82019-09-12
Chicken LittleKomedie20055.72019-09-12
ChimpanzeeDocu20127.22019-09-12
The Christmas StarFamilie19866.42019-09-12
Janneman Robinson & Poeh (Christopher Robin)Familie20187.32019-09-12
De Kronieken van Narnia Prins CaspianAvontuur20086.52019-09-12
De Kronieken van Narnia De Leeuw, De Heks en de KleerkastAvontuur20056.92019-09-12
CinderellaFamilie19507.32019-09-12
CinderellaFamilie20156.92019-09-12
Cinderella IIKinderen20015.02019-09-12
Cinderella IIIKinderen20075.92019-09-12
CocoFamilie20178.42019-09-12
College Road TripKomedie20084.32019-09-12
The Color of FriendshipDrama20007.22019-09-12
The Computer wore Tenins ShoesFamilie19696.12019-09-12
Bekentenissen van een Jonge DramaqueenKomedie20044.62019-09-12
Cool RunningsAvontuur19937.02019-09-12
The Country BearsKomedie20024.12019-09-12
Cow BellesKomedie20065.22019-09-12
The Crimson Wing Mystery of the Flamingo'sDocu20087.32019-09-12
D2: The Mighty DucksFamilie19946.12019-09-12
D3: The Mighty DucksFamilie19965.52019-09-12
Darby O'Gill and the Little PeopleFamilie19597.22019-09-12
Davy Crockett and the River PiratesAvontuur19566.82019-09-12
Davy Crockett King of the Wild FrontierAvontuur19557.02019-09-12
Decorating Disney Holiday MagicReality20176.82019-09-12
DinosaurFamilie20006.52019-09-12
Disney Adventures in BabysittingFamilie20166.02019-09-12
Avalon HighDrama20105.72019-09-12
Bad Hair DayKomedie20156.02019-09-12
Camp RockKomedie20085.22019-09-12
Camp Rock 2: The Final JamKomedie20105.22019-09-12
Cloud 9Familie20146.62019-09-12
DadnappedKomedie20094.92019-09-12
Den BrotherFamilie20105.42019-09-12
DescendantsFantasy20156.42019-09-12
Descendants 2Fantasy20176.52019-09-12
Freaky FridayMusical20183.72019-09-12
FrenemiesKomedie20125.02019-09-12
Geek CharmingKomedie20116.42019-09-12
Girl vs. MonsterAvontuur20125.52019-09-12
Good Luck Charlie: It's ChristmasKomedie20116.42019-09-12
Hatching PeteKomedie20095.42019-09-12
High School Musical 2Komedie20075.02019-09-12
Hoe Bouw je een Leuke JongenFamilie20145.52019-09-12
Mijn Onzichtbare ZusFamilie20156.12019-09-12
Kim PossibleAvontuur20193.62019-09-12
Lemonade MouthKomedie20116.92019-09-12
Let It ShineDrama20126.42019-09-12
Minute MenAvontuur20085.82019-09-12
hineas en Ferb: dwars door de 2dr DimensieKinderen20117.42019-09-12
Princess Protection ProgramKomedie20095.62019-09-12
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsKinderen20127.12019-09-12
Sharpay's Fabulous AdventureKomedie20114.62019-09-12
SkyrunnersFamilie20095.02019-09-12
StarStruckKomedie20106.12019-09-12
Rapunzels Wilde HarenKinderen20176.62019-09-12
Teen Beach 2Familie20156.12019-09-12
Been Beach MovieFamilie20135.92019-09-12
The Cheetah Girls: One WorldKomedie20084.72019-09-12
The Suite Life FilmAvontuur20115.32019-09-12
Twitches TwoFantasy20075.82019-09-12
Z-O-M-B-I-E-SRomance20186.32019-09-12
A Christmas CarolDrama20096.82019-09-12
Fairy Tale Weddings (2 seizoenen)Reality20207.02019-09-12
Fairy Tale Weddins Holiday MagicReality2017-2019-09-12
Kim Possible Movie: So The DramaKinderen20057.12019-09-12
Leroy & StitchKinderen20066.22019-09-12
Tarzan & JaneKinderen20025.42019-09-12
Teacher's PetKinderen20006.42019-09-12
The KidKomedie20006.12019-09-12
Doctor StrangeActie20167.52019-09-12
Don't Look Under the BedFamilie19996.92019-09-12
Doug 1st MovieKinderen19995.02019-09-12
Ducktales De Film: Het Geheim van de WonderlampKinderen19906.92019-09-12
DumboKinderen19417.22019-09-12
Earth LiveDocu20175.52019-09-12
Easter Islander UnsolvedDocu2018-2019-09-12
Eddie's Million Dollar Cook-OffFamilie20036.02019-09-12
Eight BelowDrama20067.32019-09-12
Emiel en zijn DetectivesFamilile19646.22019-09-12
Een rijk van Dromen: Het verhaal van de Star Wars TrilogieDocu20048.32019-09-12
Vlucht naar de HeksenbergAvontuur19756.42019-09-12
The Even Stevens MovieKomedie20036.22019-09-12
Expeditie ChinaDocu20177.12019-09-12
Expedition MarsDocu20168.12019-09-12
Een Waanzinnige Goofy MovieKinderen20006.42019-09-12
FantasiaFantasy19407.82019-09-12
Fantasia 2000Fantasy19997.22019-09-12
Finding DoryAnimatie20167.32019-09-12
Finding NemoAnimatie20038.12019-09-12
The Finest HoursDrama20166.72019-09-12
Sinbad First KidKomedie19965.22019-09-12
The FloodDocu20188.22019-09-12
FlubberFamilie19975.32019-09-12
Frank en Frey 2Familie20065.32019-09-12
Frank en Frey Familie19817.32019-09-12
Frank and OllieDocu19957.92019-09-12
FrankenweenieFamilie19847.32019-09-12
FrankenweenieFamilie20126.92019-09-12
Freaky FridayFamilie19766.32019-09-12
Freaky FridayFamilie20036.12019-09-12
Free SoloDocu20188.22019-09-12
FrozenAnimatie20137.52019-09-12
Full Court MiracleSport20035.82019-09-12
Vrij en VrolijkKinderen19476.62019-09-12
FuzzbucketFamilie19616.32019-09-12
G-ForceFamilie20095.12019-09-12
The Game PlanSport20076.12019-09-12
GeniusFamilie19996.32019-09-12
George uit de Jungle 2Familie20033.32019-09-12
Ghost of the MountainsDocu2017-2019-09-12
The Ghosts of Buxley HallFamilie19806.32019-09-12
Giants of the Deep BlueDocu2018-2019-09-12
Glory RoadSport20067.22019-09-12
Go FigureFamilie20055.72019-09-12
Going the the MatSport20046.82019-09-12
The Good DinosaurAnimatie20156.72019-09-12
A Goofy MovieKinderen19956.82019-09-12
Gotta Kick it Up!Familie20025.82019-09-12
De SpeurneuzenFamilie19867.22019-09-12
The Great Muppet CaperAvontuur19817.22019-09-12
The Greatest Game Ever PlayedBio20057.42019-09-12
Greyfriars BobbyDrama19617.32019-09-12
Growing Up WildDocu20167.32019-09-12
Guardians of the GalaxyActie20148.02019-09-12
Guardians of the Galaxy Vol. 2Actie20177.62019-09-12
GalloweentownKomedie19986.82019-09-12
Halloweentown HighKomedie20046.22019-09-12
Halloweentown II: Kalabar's RevengeAvontuur20016.52019-09-12
Hannah Montana and Miley Cyrus: Best of Both World Concert TourDocu20082.32019-09-12
The Haunted MansionKomedie20035.02019-09-12
HeavyweightsKomedie19956.62019-09-12
Herbie goes BananasAvontuur19805.02019-09-12
Herbie Goes to Monte CarloActie19775.62019-09-12
Herbie Rides AgainKomedie19745.82019-09-12
Herbie Hully LoadedAvontuur20054.82019-09-12
HerculesAvontuur19977.32019-09-12
High School MusicalKomedie20065.42019-09-12
High School Musical 3: Senior YearKomedie20084.72019-09-12
Hocus PocusKomedie19936.82019-09-12
Paniek op de PrairieAvontuur20045.32019-09-12
De Ongelooflijke Reis IIAvontuur19965.92019-09-12
De Ongelooflijke Reis Avontuur19936.92019-09-12
Honey, I Blew Up The KidAvontuur19924.82019-09-12
Honey, I Shrunk the KidsAvontuur19896.32019-09-12
Honey, We Shrunk OurselvesAvontuur19975.02019-09-12
Horse SenseDrama19996.22019-09-12
HoundedDrama20015.12019-09-12
How Dogs got the ShapesDocu20167.22019-09-12
De Klokkenkluider van de Notre DamFamilie19966.92019-09-12
De Klokkenkluider van de Notre Dam IIFamilie20024.72019-09-12
I'll Be Home for ChristmasKomedie19985.52019-09-12
Ice PrincessKomedie20056.02019-09-12
Incredibles 2Animatie20187.72019-09-12
The IncrediblesAnimatie20048.02019-09-12
BinnenstebuitenAnimatie20158.22019-09-12
Inspector GadgetActie19994.12019-09-12
Inspector Gadget 2Actie20033.42019-09-12
Into the Grand CanyonDocu20197.92019-09-12
Into the OkavangoDocu20187.62019-09-12
Into the WoodsAvontuur20145.92019-09-12
InvincibleBio20067.12019-09-12
Iron ManActie20087.92019-09-12
Iron Man 2Actie20107.02019-09-12
Iron Man 3Actie20137.22019-09-12
Iron WillAvontuur19946.62019-09-12
JackKomedie19965.82019-09-12
De ReuzenperzikFamilie1996-2019-09-12
The Jennie ProjectAvontuur20015.22019-09-12
John CarterActie20126.62019-09-12
Johnny Kapahala Back on the BoardKomedie20075.52019-09-12
Johnny TsunamiDrama19996.32019-09-12
Jonas BrothersDocu20091.62019-09-12
The Journe of Natty GannAvontuur19857.02019-09-12
Journey to Shark EdenDocu2008-2019-09-12
Jump In!Komedie20075.32019-09-12
Jumping ShipFamilie20016.22019-09-12
Jungle Boek 2Animatie20035.42019-09-12
The Jungle BookFamilie20167.42019-09-12
Jungle Boek Avontuur20167.42019-09-12
The Jungle Book: Mowgli's StoryAvontuur19984.22019-09-12
Jungle CatDocu19607.42019-09-12
Justin Morgan had a HorseWestern19726.52019-09-12
Kingdom of the Blue WhaleDocu20097.32019-09-12
Kronk's New GrooveFamilie20055.82019-09-12
Lady en de VagebondAvontuur19557.32019-09-12
Lady en de Vagebond II: Bakkers AvontuurAvontuur20015.92019-09-12
The Last SongDrama20106.02019-09-12
Life is RuffKomedie20054.92019-09-12
Life with MikeyKomedie19935.62019-09-12
Life-Size 2Komedie20184.92019-09-12
Lilo & Stitch Avontuur20027.22019-09-12
Lilo & Stitch 2Avontuur20056.32019-09-12
The Lion King 3: Hakuna MatataAvontuur20046.62019-09-12
The Lion King 2: Simba's TrotsAvontuur19986.52019-09-12
The Lion KingAvontuur19948.52019-09-12
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeDrama20005.62019-09-12
De Kleine ZeemeerminDrama19897.62019-09-12
De Kleine Zeemeermin: Ariel, hoe het BegonDrama2008-2019-09-12
De Woestijn LeeftDocu1953-2019-09-12
The Lizzie McGuire MovieAvontuur20035.52019-09-12
The Lost Tomb of Alexander the GreatDocu20197.12019-09-12
The Love BugSport19696.52019-09-12
The Luck of the IrishKomedie20016.22019-09-12
MaleficentActie20147.02019-09-12
Man Among CheetahsDocu20176.42019-09-12
Mars Needs MomsAvontuur20115.42019-09-12
Mars inside SpaceXDocu20187.32019-09-12
Marvel Rising Secret WarriosAnimatie20185.12019-09-12
Marvel Een Universum SamenstellenDocu2014-2019-09-12
Superheld Avonturen IjsstrijdAnimatie2017-2019-09-12
Avengers Age of UltronActie20157.32019-09-12
Iron Man Hulk Heroes UnitedAnimatie20134.72019-09-12
The Avengers Actie20128.02019-09-12
Mary PoppinsKomedie19647.82019-09-12
Mary Poppins ReturnsKomedie20186.72019-09-12
Max Keeble's Big MovieKomedie20015.42019-09-12
Meet the RobinsonsAvontuur20076.82019-09-12
Melody TimeFamilie19486.42019-09-12
Kerstverhalen van Mickey en zijn VriendjesAnimatie19997.22019-09-12
Mickey's Mooiste KerstAnimatie20046.52019-09-12
De Drie MusketiersAnimatie20046.42019-09-12
The Mighty DucksKomedie19926.52019-09-12
Mighty Joe YoungActie19985.62019-09-12
Million Dollar ArmSport20147.02019-09-12
Million Dollar DuckKomedie19715.92019-09-12
MiracleSport20047.52019-09-12
Miracle at MidnightDrama1998-2019-09-12
Miracle in Lane 2Bio20006.02019-09-12
Miracle Landing on the HudsonDrama20146.82019-09-12
Mission to the SunDocu20187.22019-09-12
The Mistle TonesKomedie20126.72019-09-12
VaianaAvontuur20167.62019-09-12
Mamma heeft een date met een VampierKomedie2000-2019-09-12
Monkey KingdomDocu20157.32019-09-12
Monsters UniversiteitFamilie20137.32019-09-12
Monsters en CoFamilie20018.02019-09-12
MotocrossedActie20016.62019-09-12
Mr. BoogedyKomedie19867.32019-09-12
Mr. MagooAvontuur19974.02019-09-12
MulanFamilie19987.62019-09-12
Mulan IIFamilie20045.72019-09-12
The Muppet Christmas CarolKomedie19927.72019-09-12
The Muppet MovieAvontuur19797.62019-09-12
Muppet Treasure IslandActie19967.02019-09-12
Muppets Mosted WantedAvontuur20146.42019-09-12
The MuppetsAvontuur20117.12019-09-12
My Favorite MartianKomedie19995.02019-09-12
National TreasureActie20046.82019-09-12
National Treasure 2: Book of SecretsActie20076.52019-09-12
NewsiesDrama19927.02019-09-12
Newsies The Broadway MusicalMusical20178.52019-09-12
The Nightmare before ChristmasFamilie19938.02019-09-12
Een Magisch MomentFantasie2005-2019-09-12
De Notenkraker en de Vier KoninkrijkenAnimatie20045.22019-09-12
The Odd Life of Timothry GreenKomedie20126.62019-09-12
Olaf's Frozen AvontuurKinderen20175.42019-09-12
Old DogsFamilie20095.42019-09-12
Old YellerAvontuur19577.32019-09-12
Oliver & CoAnimatie19886.72019-09-12
Once Upon a MattressAvontuur20056.32019-09-12
101 Dalmatiërs 2: Het Avontuur van Vlek in LondenAnimatie20035.72019-09-12
One Magic ChristmasFamilie19856.62019-09-12
Operation Dumbo DropActie19955.12019-09-12
M'n Andere IkKomedie2000-2019-09-12
Oz The Great and PowerfulAvontuur20136.32019-09-12
The PacifierActie20055.62019-09-12
The Parent TrapKomedie19617.12019-09-12
The Parent TrapAvontuur19986.52019-09-12
Paris to PittsburghDocu20186.82019-09-12
The Story of PerriDocu19576.82019-09-12
Peter en de DraakFamilie19776.42019-09-12
Peter en de DraakFamilie20166.72019-09-12
Peter PanFamilie19537.32019-09-12
Phantom of the MegaplexActie20006.52019-09-12
PinokkioFamilie19407.42019-09-12
Tinker Bell en de PiratenAnimatie20146.62019-09-12
Pirates of the Caribbean At World's EndAvontuur20077.12019-09-12
Pirates of the Caribbean Dead Man's ChestAvontuur20067.32019-09-12
Pirates of the Caribbean Salazar's RevengeAvontuur20176.62019-09-12
Pirates of the Caribbean On Stranger TidesAvontuur20116.62019-09-12
Pirates of the Caribbean The Curse of the Black PearlAvontuur20038.02019-09-12
The Pixar StoryDocu20077.82019-09-12
Pixel PerfectFamilie20045.72019-09-12
PlanesAnimatie20135.72019-09-12
Planes 2 Redden & BlussenAnimatie20146.02019-09-12
Planet of the BirdsDocu2018-2019-09-12
PocahontasAnimatie19956.72019-09-12
Pocahontas 2: Reis naar een Nieuwe WereldAnimatie19984.92019-09-12
PollyannaKomedie19607.42019-09-12
The Poof PointKomedie20014.72019-09-12
De Meest Verre Tocht van Winnie de PoehKinderen19977.12019-09-12
The Prince and the PauperAvontuur19626.42019-09-12
Prince of Persia: The Sands of TimeActie20106.62019-09-12
The Princess Diares 2: Royal EngagementKomedie20045.82019-09-12
The Princess Diaries Komedie20016.32019-09-12
PromDrama20115.42019-09-12
The Proud Family MovieAnimatie20055.42019-09-12
Queen of KatweBio20167.42019-09-12
QuintsKomedie20005.72019-09-12
Race to Witch MountainSci-Fi20095.72019-09-12
Ralph Breaks the InternetAvontuur20187.12019-09-12
Lees en HuilDrama2006-2019-09-12
Ready to RunSport20005.32019-09-12
Recess All Growed DownAnimatie20036.72019-09-12
Recess School's OutAnimatie20016.62019-09-12
Recess Taking the Fifth GradeAnimatie20036.82019-09-12
The Reluctant DragonAnimatie19416.92019-09-12
Remember the TitansBio20007.82019-09-12
Return from Witch MountainFamilie19785.82019-09-12
De Wraak van JafarFamilie19945.92019-09-12
Return to HalloweentownKomedie20065.62019-09-12
Peter Pan terug naar NooitgedachtlandFamilie20025.82019-09-12
Return to OzFamilie19856.72019-09-12
Richie Rich KerstwensFamilie1998-2019-09-12
Right on TrackBio20036.32019-09-12
A Ring of Endless LightDrama20026.12019-09-12
Rip GirlsDrama20006.22019-09-12
Robin HoodFamilie19737.62019-09-12
The RocketeerSci-Fi19916.52019-09-12
Rogue One: A Star Wars StorySci-Fi20167.82019-09-12
The RookieDrama20026.92019-09-12
Roving MarsDocu20067.22019-09-12
Ruby BridgesAvontuur19987.22019-09-12
Sacred PlanetDocu20046.12019-09-12
Saludos AmigosAnimatie19426.22019-09-12
Sammy the Way-Out SealAvontuur1962-2019-09-12
Santa BuddiesFamilie20094.72019-09-12
Santa Clause 2Familie20025.62019-09-12
Santa Claus 3: The Escape ClausFamilie20064.72019-09-12
The Santa ClauseFamilie19946.52019-09-12
Santa Paws 2: The Santa PupsAvontuur20124.92019-09-12
Saving Mr. BanksBio20137.52019-09-12
Science FairDocu20187.72019-09-12
Steeple FallsKomedie2002-2019-09-12
Sea of Hope: America's Underwater TreasuresDocu20176.42019-09-12
Op Zoek naar de KerstmanDrama2010-2019-09-12
The Secret of the Magic GourdFantasie20095.12019-09-12
SecretariatBio20107.22019-09-12
Secrets of Christ's Tomb: Explorer SpecialDocu20176.12019-09-12
Secrets of LifeDocu19567.32019-09-12
Kingdom of the CobraDocu2012-2019-09-12
The Shaggy D.A.Komedie19765.92019-09-12
The Shaggy DogFamilie19596.52019-09-12
Sharks of Lost IslandDocu20135.82019-09-12
ShipwreckedAvontuur19906.72019-09-12
Sister ActKomedie19926.42019-09-12
Sister Act 2: Back in the HabitKomedie19935.62019-09-12
Sky HighSci-Fi20056.22019-09-12
DoornroosjeFantasie19597.22019-09-12
Smart HouseKomedie19996.32019-09-12
Snow BuddiesAvontuur20085.22019-09-12
Snow DogsAvontuur20025.12019-09-12
Sneeuwwitje en de Zeven DwergenFamilie19377.62019-09-12
Snowball ExpressKomedie19726.52019-09-12
SnowglobeKomedie20076.02019-09-12
Solo: A Star Wars StoryActie20186.92019-09-12
The Sorcerer's ApprenticeActie20106.12019-09-12
Space BuddiesAvontuur20094.42019-09-12
SplashKomedie19846.22019-09-12
Spooky BuddiesFamilie20114.62019-09-12
Star Wars Episode IV: A New HopeSci-Fi19778.62019-09-12
Star Wars Episode II: Attack of the ClonesSci-Fi20026.62019-09-12
Star Wars Episode VI: Return of the JediSci-Fi19838.32019-09-12
Star Wars Episode III: Revenge of the SithSci-Fi20057.52019-09-12
Star Wars: The Clone Wars Sc-Fi20085.92019-09-12
Star Wars Episode V: The Empire Strikes BackSci-Fi19808.72019-09-12
Star Wars Episode VII: The Force AwakensSci-Fi20158.02019-09-12
Star Wars Episode VIII: The Last JediSci-Fi20177.12019-09-12
Star Wars Episode I: The Phantom MenaceSci-Fi19996.52019-09-12
LEGO Star Wars: Clash of the SkywalkersAnimatie20147.42019-09-12
LEGO Star Wars: Escape from Jedi TempleAnimatie20147.52019-09-12
LEGO Star Wars: Race for The HolocronsAnimatie20147.42019-09-12
LEGO Star Wars: Raid on CoruscantAnimatie20147.42019-09-12
Stitch The MovieAvontuur20036.22019-09-12
Stonehenge Decoded Secrets RevealedDocu20086.62019-09-12
The Story of Robin HoodActie19526.72019-09-12
Strange MagicAvontuur20155.82019-09-12
The Strongest Man in the WorldKomedie19756.12019-09-12
Stuck in the SuburbsKomedie20045.62019-09-12
Sultan and the Rock StarDrama19806.52019-09-12
Super BuddiesFamilie20134.32019-09-12
Swiss Family RobinsonAvontuur19607.22019-09-12
Merlijn de TovenaarAnimatie19637.22019-09-12
Tall Tale: The Unbelievable AdventureWestern19955.92019-09-12
RapunzelAnimatie20107.72019-09-12
Tarzan IIAvontuur20055.62019-09-12
TeenSpiritKomedie20115.52019-09-12
That Darn CatKomedie19974.72019-09-12
That Darn Cat!Komedie19656.82019-09-12
The Thirteenth YearKomedie19996.02019-09-12
ThorActie20117.02019-09-12
Thor: RagnarokActie20177.92019-09-12
Thor The Dark WorldActie20136.92019-09-12
Those CallowaysDrama19656.82019-09-12
De Drie CaballerosAnimatie19446.52019-09-12
Three DaysDrama20017.22019-09-12
Three Men and a BabyKomedie19876.02019-09-12
Three Men and a Little LadyKomedie19905.42019-09-12
The Three MusketeersActie19936.42019-09-12
Tiger CruiseDrama20046.22019-09-12
Tini: Het Nieuwe Leven van ViolettaFamilie20165.52019-09-12
Tinker BellAvontuur20086.82019-09-12
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieAvontuur20106.92019-09-12
Tinker Bell en de Legende van het NooitgedachtbeestAvontuur20147.32019-09-12
Tinker Bell De Verloren SchatAvontuur20096.72019-09-12
Titanic 20 Years LaterDocu20177.32019-09-12
Tom and HuckAvontuur19955.52019-09-12
Project TActie20156.42019-09-12
Toy StoryAvontuur19958.32019-09-12
Toy Story 2Avontuur19997.92019-09-12
Toy Story 3Avontuur20108.32019-09-12
Treasure BuddiesKomedie20124.52019-09-12
Treasure IslandAvontuur19506.92019-09-12
Treasure of MatecumbeAvontuur19766.22019-09-12
Tree Climbing LionsDocu2018-2019-09-12
TronActie19826.82019-09-12
Tron Legacy Actie20106.82019-09-12
Tru ConfessionsDrama20027.52019-09-12
Tuck EverlastingDrama20026.62019-09-12
Turner & HoochKomedie19896.22019-09-12
t was the NightKomedie20015.52019-09-12
Twitches TooKomedie20075.82019-09-12
US Secret Service on the Front LineDocu20187.22019-09-12
Hoogst Merkwaardige TekkelKomedie19666.72019-09-12
The Ultimate Christmas PresentFamilie20005.92019-09-12
UnderdogActie20074.72019-09-12
The Spaceman in King Arthurt's CourtAvontuur19795.22019-09-12
UpAvontuur20098.22019-09-12
Up Up and AwayKomedie20005.62019-09-12
The Vanishing PrairieDocu19547.52019-09-12
Waking Sleeping BeautyDocu20097.62019-09-12
Avontuur20088.42019-09-12
Wendy Wu Homecoming WarriorActie20065.42019-09-12
While You Were SleepingFamilie19955.02019-09-12
Whispers An Elephant's TaleFamilie20005.02019-09-12
White FangAvontuur19916.72019-09-12
White WildernessDocu19585.12019-09-12
Who Framed Roger RabbitAvontuur19887.72019-09-12
WillowActie19877.32019-09-12
Winged Seduction: Birds of ParadiseDocu20126.72019-09-12
Wings of LifeDocu20117.42019-09-12
Winnie de PoehKinderen20117.22019-09-12
Winnie de Poeh: Een Gelukkig Poeh JaarKinderen2002-2019-09-12
Winnie the Poeh: Een Vrolijk Voorjaar met RoeKinderen2004-2019-09-12
World's Greatest DogsDocu2015-2019-09-12
Wreck-It RalphAvontuur20127.72019-09-12
A Wrinkle in TimeAvontuur20184.22019-09-12
Trail of the PandaAvontuur20096.42019-09-12
You AgainKomedie20105.82019-09-12
You Lucky DogKomedie19984.72019-09-12
You Wish!Komedie20036.12019-09-12
The Young BlackstallionAvontuur20035.62019-09-12
ZappedKomedie20145.12019-09-12
Zenon: Girl of the 21st CenturyAvontuur19996.42019-09-12
Zenon: The ZequelAvontuur20015.92019-09-12
Zenon Z3Avontuur20045.52019-09-12
ZootropolisAnimatie20168.02019-09-12
AssepoesterFantasie19507.32019-09-12
Big Hero 6: Shorts (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-09-12
Descendants: De Boze Wereld Shorts (2 seizoenen)Animatie20156.82019-09-12
DuckTales: Shorts (1 seizoen)Animatie2016-2019-09-12
Elena van Avalor: Shorts (1 seizoen)Fantasie2017-2019-09-12
Gravity Falls: ShortsAnimatie20128.42019-09-12